Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve diğer nakliyat ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz

Hakkımızda


2000 yılında Fatsa’da kurulmus olup, sınırsız müşteri memnuniyeti ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehir içi – şehir dışı, evden eve ve iş yeri nakliyelerinde güvenilir hizmet verme anlayışından ödün vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır.

Oldukça büyük bir sektör olan nakliyat sektöründe Köklü bir firma olarak yer alan Fatsa nakliyat firmamız ile müşterilerimizin % 100 memnun olacakları üstün kalitede hizmet vermekteyiz. Hakkımızda söylenebilecek en önemli şey ise her zaman verdiğimiz sözlerde duruyor olmamız ile güvenilir bir firma olduğumuzdur. Sektöre getirdiğimiz yenilikler ile diğer firmalar içinde öncü olmakta bugüne kadar taşınması için hizmet verdiğimiz binlerce kişinin memnun olmasını sağlamış olmanın haklı gururunu taşımaktayız. Fatsa merkezli olan firmamız Fatsa ilinin tüm ilçelerinde şehir içi nakliyat hizmeti vermekte bunun yanında şehirler arası nakliyat konusunda da önde gelen firma olmayı başarmaktadır.

Tecrübemiz İle Verdiğimiz Hizmetlerimiz

Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, depolama her biri ayrı bir dikkat ve tecrübe isteyen hizmettir ve tecrübeli ekibimiz ile bu hizmetlerin her birini aynı kalitede vermekteyiz. Geniş kadromuz ile müşterilerimizi asla bekletmiyor ve onların uygun oldukları zaman içinde taşınmalarını sağlıyoruz. Araç filomuzu sürekli yeniliyor ve içlerini süngerle kaplayarak maksimum düzeyde koruma sağlıyoruz. Paketleme ve ambalajlama işini yapacak personelimizi eğitiyor ve işlerini en iyi şekilde yapmalarını sağlıyoruz. Taşınma sürecini hızlandırmak ve eşyaların kol gücü ile merdivenlerden indirilmesi sırasında zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmak için asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Sahip olduğumuz modern teknolojili asansörler ile çok yüksek binalarda oturan kişilere de hizmet veriyoruz.